Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
 1. Eclipse of the Heart (2023) 3. Bölüm

  Eclipse of the Heart 3. Bölüm

  1080P Türkçe Altyazı

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    39

 1. Eclipse of the Heart (2023)

  Eclipse of the Heart (2023)

  IMDb : 7.3 20 Bölüm

    7.3   790

  Pareena’nın yaşamı, hayatının güneş ışığı gibi olan babasının ölümüne kadar her zaman güzel ve  mükemmel olmuştu. Pareena, babasının zamansız ölümünden sonra,  ölümünü çevreleyen bir gizemi keşfetti ve babasının  onurunu geri kazanma yolculuğuna başladı. Ne kadar çok bu olayı kazarsa, insanların  ne kadar farklı  kişiliklerinin olabileceğini öğrendi. Bu sadece sonraki babası için değil,ama aynı zamanda özgür ruhlu bir asi gibi davranan Korn ve onun her zaman mükemmel kardeşi olan Karn içinde geçerliydi. Ne kadar çok kazarsa, güneşin olduğu yerde gölgelerin de olduğunu o kadar çok fark ettiler. İnsanlar yanlış yapabilir. Kimse gerçekten mükemmel değildir. 
  Piyaphon Sakkasem’in (ปิยะพร ศักดิใต้เงาตะวษน) romanından uyarlanmıştır.  Eclipse of the Heart izle⚡ 2023 Tayland yapımı Gerilim, Romantik, Dram türündeki diziyi FullHD 1080 kalitede AsyaBOX.com ile Türkçe altyazılı kesintisiz izle.
  •  Durum: Final Yapmış
  •  İlk Yayın Tarihi: 2023
  •  Bölüm Süresi: 70 Dakika
Background
Yorum Alanı