Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
 1. The Tale of Rose (2024) 38. Bölüm

  The Tale of Rose 38. Bölüm

  1080P Türkçe Altyazı

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    60

 1. The Tale of Rose (2024)

  The Tale of Rose (2024)

  IMDb : 8.0 38 Bölüm

    8.0   529

  Akademisyen bir ailede doğan Huang Yimei, ilgi ve şefkatle çevrelenerek büyüyor ve genç yaşlardan itibaren sanatsal yetenek sergiliyor. Kariyerinin başlarında hızla tanınır ve ortağı Zhuang Guodong ile tanışır. Aşık olurlar ama sonunda ayrılırlar. Bu mesleki gelişim dönemi ona geleceği için daha net bir vizyon kazandırıyor ve daha ileri eğitim için okula geri dönmesine yol açıyor. Mezun olduktan sonra kıdemlisi Fang Xiewen ile evlenir. Ancak farklı kariyer yolları boşanmaya yol açar. Huang Yimei daha sonra kendi işini kurar ve sanat sergilerinin planlanmasında adından söz ettirir. Bu süre zarfında ruh eşi Fu Jiaming ile tanışır, ancak aşk hikayeleri onun sadece birkaç ay sonra vefat etmesiyle trajik bir şekilde sona erer. Buna rağmen Huang Yimei dirençli olmayı sürdürüyor ve daha tatmin edici bir yaşam için çabalamaya devam ediyor.
    The Tale of Rose izle, 2024 Çin yapımı Romantik , Yaşam türündeki diziyi FullHD 1080 kalitede AsyaBOX.com ile Türkçe altyazılı izleyebilirsiniz...  
  •  Durum: Final Yapmış
  •  İlk Yayın Tarihi: 2024
  •  Bölüm Süresi: 45 Dakika
Background
Yorum Alanı