Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
 1. The Wedding Contract (2023) 23. Bölüm

  The Wedding Contract 23. Bölüm

  1080P Türkçe Altyazı

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    30

 1. The Wedding Contract (2023)

  The Wedding Contract (2023)

  IMDb : 7.3 28 Bölüm

    7.3   164

  Jao Sao Baan Rai / The Wedding Contract (2023)

  Phimphika, hayatında her şeye sahip olan zengin bir ailenin güzel küçük kızıdır. Bir fabrika yangınında ailesini ve ailesinden gelen her şeyini bir anda kaybeder. Kısa süre sonra, o ve abisi Rave, geriye kalan tek akrabaları olan büyükbabaları Ruj’un yanına taşınırlar. Pim her gün gizlice koyunlarını, çiftlik komşuları Saran’ın çiftliğindeki çimenlerde otlamaya götürür. Saran’ın bir portakal çiftliği vardır ve büyükbaba Ruj ile uzun zamandır yakın arkadaşlardır. Bir gün Saran, Pim yine koyunlarını onun çiftliğinde otlatırken onu yakalar ve ona kendi otunu yetiştirmesi konusunda tavsiyelerde bulunmaya çalışır. Saran’ın bu tavrına sinirlenen ve yanlış bir adım atan Pim, onunla daha hiç bir bağı olsun istemez.
  Paraya ihtiyacı olan ve Saran’la kavga eden Rave, borcunu ödemek için arazisini, kız kardeşini Thinnamai’ye vermesi şartıyla nüfuzlu portakal çiftçisi Thinnamai’ye satar. Saran bu borcu öder ve Pim’i Thinnamai’nin elinden kurtarmak için evlilik kaydı yaptırarak Pim’in imdadına yetişir. Gelecek yıl boyunca ikisi karı koca olarak birlikte yaşamak zorunda kalacaklardır. İlk tanışmada yıldızları barışmayan ikili, bu anlaşmalı evlilik boyunca yaşayacakları didişmeli inişli çıkışlı ilişkileriyle kendilerini aşkın kollarında bulacak. The Wedding Contract izle⚡ 2023 Tayland yapımı Romantik, Dram türündeki diziyi FullHD 1080 kalitede AsyaBOX.com ile Türkçe altyazılı kesintisiz izle.
  •  Durum: Final Yapmış
  •  İlk Yayın Tarihi: 2023
  •  Bölüm Süresi: 44 Dakika
Background
Yorum Alanı