1. The Romance of Tiger and Rose (2020)

  The Romance of Tiger and Rose (2020)

  IMDb : 8.6 24 Bölüm

  Chen Xiao Qian doğduğundan beri bekar, tanınmamış bir senaristtir. Gerçekten çok sıkı çalışmış, sonunda kendi senaryosunu yazmıştır, ancak aktör Han Ming Xing senaryoyu sorgulamaktadır. Çünkü Chen Xiao Qian’ ın hatalı olduğunu ve senaryosunda eksikler olduğunu kanıtlamakta kararlıdır. Taki her şey altüst olup Xiao Qian’ ın kendi yarattığı dünyaya sıkışıp kalmasına kadar.
  Üçüncü bölümde ölmesi gereken yardımcı karakter olan Üçüncü Prenses olarak bilinen Chen Xiao Qian, senaryo akışına tamamen zıt bir şekilde hikayede gezinmektedir, hayatta kalmak ve eve dönüş yolunu bulmak zorundadır. Peki ya sorun ne? Han Shuo, düşman şehrinin veliaht prensidir. Kendince sorunları var bunlardan biride yanlış kıza aşık olmasıdır. Yönetimde kadınların söz sahibi olduğu Huayuan şehrinin acımasız, gözü pek Veliaht Prensesi ve yönetimin erkeklerin elince olduğu Xuanhu şehrinin korkusuz Veliaht Prensi arasında geçen amansız güç savaşının sonucu ne olacak? Birbirine ölesiye düşman olan bu iki insanın arasındaki aşk kıvılcımları nasıl patlayacak?
  The Romance of Tiger and Rose izle, 2020 Çin yapımı Tarihi , Romantik , Dram türündeki diziyi FullHD 1080 kalitede AsyaBOX.com ile Türkçe altyazılı izleyin.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    8.6   401

Background