Hukuksal

Asyabox.com sitesi yer sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. Üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan dolayı sorumludur. Sitemiz bu konuda hiçbir sorumluluk almamaktadır. Hiçbir video, sitemizin sunucularında yer almamaktadır. Tüm videolar dünya çapında tanınmış video platformları olan (Vk, Ok gibi) kodları ile üyelerimiz tarafından paylaşılmaktadır. Bu yüzden hangi içeriğin belirli haklarla korunduğunu kontrol etme durumumuz olmamaktadır. Herhangi bir içerik için hak sahibiyseniz aşağıda yazılı iletişim adresine kurumsal mail adresi ile yetkili olduğu kanıtlanır ise ilgili içerik gerekli kontroller yapıldıktan sonra yayından kaldırılacaktır. Sitemiz telif haklarına sonuna kadar saygılıdır. Uyar, kaldır sistemini uygulamaktayız.

İlgili kanun maddesi: MADDE 5 (1) Yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir. (2) Yer sağlayıcı, yer sağladığı hukuka aykırı içerikten, ceza sorumluluğu ile ilgili hükümler saklı kalmak kaydıyla, bu Kanunun 8 inci ve 9 uncu maddelerine göre haberdar edilmesi halinde ve teknik olarak imkân bulunduğu ölçüde hukuka aykırı içeriği yayından kaldırmakla yükümlüdür.

Ayrıca, her türlü sponsorluk, reklam teklifleri ve tüm soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki iletişim adresini kullanabilirsiniz.

English translation: All the videos that are involved in our website are added from general video websites like vk.com, mail.ru, etc. For productions whose copyright belongs to you, as long as you make a notice to “[email protected]” email address, relevant production will be removed in 2 workday from our website.

İletişim için; [email protected] ya da iletişim bölümü form kullanarak ulaşabilirsiniz.