1. Bazaar Beloved Birds (2024) 13. Bölüm

  Bazaar Beloved Birds 13. Bölüm

  1080P Türkçe Altyazı

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    50

  Bazaar Beloved Birds 13. bölüm izle, AsyaBox.com kalitesiyle sizlere ulaşan Bazaar Beloved Birds 13. bölüm Türkçe altyazılı izle!
 1. Bazaar Beloved Birds (2024)

  Bazaar Beloved Birds (2024)

  IMDb : 7.6 24 Bölüm

    7.6   285

  Yu Xi Xi ve Yu Chao aynı çatı altında büyüdüler. Yu Chao çekingendi ve nadiren gülümseyerek ilkelerine sadık kalırken, Yu Xi Xi canlı, yaramaz ve özgür ruhluydu. Anneleri, ölmeden önce hem Ölümsüz İrade Kulesi'ni hem de Yu ailesini Yu Chao'ya emanet etti. Eş zamanlı olarak, ikilinin gelecekte birbirlerine destek olabileceklerini ve birbirlerine bakabileceklerini umarak, Yu Chao'yu mümkün olan en kısa sürede Yu Xi Xi ile evlenmeye çağırdı . Ancak ikili birbirlerine karşı karşılıklı hoşnutsuzluk besliyorlardı. Eş zamanlı olarak, dövüş dünyasında on beş yıl önceki bir skandal yeniden su yüzüne çıktı ve karmaşık dövüş güçleri, kinler ve romantik karışıklıklarla durumu daha da karmaşık hale getirdi. Çatışmaların ve mücadelelerin ortasında Yu Xi Xi ve Yu Chao, dövüş dünyasında kendi yollarını keşfederek kurtuluşu buldular. Dövüş dünyası sakinleşince Yu Xi Zi ve Yu Chao, Ölümsüz İrade Kulesi'ne geri döndüler ve her birinin adından bir karakter alarak burayı "Zhao Xi Kulesi" olarak yeniden adlandırdılar. Hazine ya da unvan aramadılar; sadece canlı bir dünyanın ortasında tatmin edici ve neşeli bir hayat yaşamak istiyorlardı.   Bazaar Beloved Birds izle, 2024 Çin yapımı Tarihi, Romantik, Komedi türündeki diziyi FullHD 1080 kalitede AsyaBOX.com ile Türkçe altyazılı izleyebilirsiniz...
  •  Durum: Final Yapmış
  •  İlk Yayın Tarihi: 2024
  •  Bölüm Süresi: 28 Dakika
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı