1. Five Kings of Thieves (2024) 3. Bölüm

  Five Kings of Thieves 3. Bölüm

  1080P Türkçe Altyazı

  7.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

    36

  Five Kings of Thieves 3. bölüm izle, AsyaBox.com kalitesiyle sizlere ulaşan Five Kings of Thieves 3. bölüm Türkçe altyazılı izle!
 1. Five Kings of Thieves (2024)

  Five Kings of Thieves (2024)

  IMDb : 7.5 12 Bölüm

    7.5   324

  Sorunlu bir dünyaya dahil olmak zorunda kalan pazardaki yetim Huo Xiao Xie'nin hikayesini anlatıyor. Kriz anlarında çevresindeki insanları koruyabilmek için defalarca ölüme doğmuş ve kötü güçlere karşı savaşmıştır. Son olarak, piyasanın kanı ve bilgeliğiyle canlılığın ve ışığın yakıcı efsanesi. Çin Cumhuriyeti'nin ilk yıllarında savaş ağaları hüküm sürüyordu ve dünya kaos içindeydi. On binlerce insanın takip ettiği gizemli hazine yeşim boncukları nehirlerde ve göllerde ortaya çıktı. Tahtı simgeleyen "beş elementli kutsal kralların" ipuçlarının mühürlendiği rivayet edilir. Yeşim boncuklar ve "Kutsal Kral Ding" çevresinde, devrimciler ve ilerici öğrenciler ulusal hazineleri korumak için bir kampanya başlattılar. Five Elements ailesi tarafından yönetilen Central Plains dövüş sanatları olumlu yanıt verdi ve kendini restorasyon ve gerilemeye adamış Zhang Si Ye ve Zhang Si Ye'yi yok etmeye kararlıydı. Japon Kara Ejder Derneği Çin'in ulusal hazinesini soydu. Huo Xiao Xie, ulusal hazineyi sonuna kadar koruyan, her türlü zorluğa, tehlikeye ve her türlü tehlikeye karşı hatalara kapılmıştı. Zorlukların üstesinden gelmek için nezaketini, adaletini, zekasını ve uyanıklığını kullandı ve sonunda beş element ailesini bütünleştirerek beş element ailesini oluşturdu." Tatarları kovmak ve Çin'i yeniden kurmak için verilen devrimci mücadelede güvenilir bir güç.     Five Kings of Thieves izle, 2024 Çin yapımı Fantastik, Dram türündeki diziyi FullHD 1080 kalitede AsyaBOX.com ile Türkçe altyazılı izleyebilirsiniz... Dizi detayları ve haberleri için tıklayınız.
  •  Durum: Final Yapmış
  •  İlk Yayın Tarihi: 2024
  •  Bölüm Süresi: 45 Dakika
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı