1. HIStory4: Close to You (2021) 4. Bölüm

  HIStory4: Close to You 4. Bölüm

  1080P Türkçe Altyazı

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    39

  HIStory4: Close to You 4. bölüm izle, keyifle izleyebileceğiniz HIStory4: Close to You 4. bölüm Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sitemizde!
 1. HIStory4: Close to You (2021)

  HIStory4: Close to You (2021)

  IMDb : 7.6 10 Bölüm

    7.6   102

  Ülkedeki en çok rağbet gören düğün planlama şirketlerinden birinin satış bölümünü yöneten Xiao Li Cheng, gözünü bile kırpmadan bir anlaşmayı tamamlayabilir. Ama aşk söz konusu olduğunda, biraz yardıma ihtiyacı olduğunu kabul eder. Çocukluğundan beri Liu Mei Fang'a aşık olan Li Cheng, onun dikkatini çekmenin tek yolunun iş arkadaşı Teng Mu Ren'den yardım almak olduğuna karar verir. Ancak o sırada ikilinin arkadaşlık ilişkilerine aşk karışır. Bu arada, şirketin kreatif direktörü Ye Xing Si'yi de kendini ona açıklanamaz bir takıntısı olan bir tıp öğrencisi ve üvey kardeşi Fu Yong Jie ile aynı derecede beklenmedik bir ilişkinin içinde bulur. Birbirine gece ve gündüz kadar zıt olan bu iki üvey kardeş, bilmeden birbirlerine ördükleri dolambaçlı ağdan bir türlü kurtulamazlar. Dört adam duygularını anlamaya çalışırken, iş gönül meselelerine geldiğinde her şeyin mümkün olduğunu anlamaya başlarlar. Ama kalplerinin götürdüğü yere gitmelerine izin verecekler midir?   HIStory4: Close to You izle, 2021 Tayvan yapımı Komedi, Romantik türündeki BL dizisini FullHD 1080 kalitede AsyaBOX.com ile Türkçe altyazılı izleyebilirsiniz. Dizi detayları ve haberleri için tıklayınız.
  •  Durum: Final Yapmış
  •  İlk Yayın Tarihi: 2021
  •  Bölüm Süresi: 24 Dakika
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı