1. My School President (2022) 11. Bölüm

  My School President 11. Bölüm

  1080P Türkçe Altyazı

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    37

  My School President 11. bölüm izle, sevilen yapımlardan My School President 11. bölüm Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle!
 1. My School President (2022)

  My School President (2022)

  IMDb : 8.5 13 Bölüm

    8.5   116

  Müzik kulübü hayatı olan Gun yeni okul müdürünün kulübü, okul başkanının onayına göre kapatma ihtimali olduğunu öğrenir. Bunun için okul başkanlığına aday olan Gun, rakibi olan akıllı ve yakışıklı Tinn'e karşı kaybeder. Tinn ise yıllardır gizlice Gun'a aşıktır ancak bir türlü itiraf edemiyordur. Okul başkanı olmak istemesinin tek sebebi de Gun'ın kulübünü korumak ve ona yakınlaşmak istemesidir. Ancak Gun, Tinn'in ondan nefret ettiğini sandığı için Tinn'e karşı savaş açar. Bu süreçte Tinn'in Gun'a olan duyguları git gide derinleşirken Gun da ona aşık olur. My School President izle, 2022 Tayland yapımı Müzik , Komedi , Romantik , Gençlik türündeki BL dizisini FullHD 1080 kalitede AsyaBOX.com ile altyazılı izleyin. Dizi detayları ve haberleri için tıklayınız.
  •  Durum: Final Yapmış
  •  İlk Yayın Tarihi: 2022
  •  Bölüm Süresi: 55 Dakika
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı