1. My Tooth Your Love (2022) 6. Bölüm

  My Tooth Your Love 6. Bölüm

  1080P Türkçe Altyazı

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    80

  My Tooth Your Love 6. bölüm izle, AsyaBox.com farkıyla izleyebileceğiniz My Tooth Your Love 6. bölüm Türkçe altyazılı izleyin.
 1. My Tooth Your Love (2022)

  My Tooth Your Love (2022)

  IMDb : 8.0 12 Bölüm

    8.0   117

  Jin Xun An, genç yaşta gelecek vaat eden başarılı bir baş diş hekimidir. Soğuk kalpli ve mesafeli görünmesine rağmen, "Diş Hekimliğinin Usta Prensi" olma ünvanını kazanmıştır. Bir gün, kıdemlilerinden biri olan Bai Qing, değerli küçük kardeşi Bai Lang'ı tedavi etmesi için ona emanet eder. Bai Lang, Jin Xun'un önüne otururken, adama soğuk ve acımasız bir bakışla bakar. Maske takan Jin Xuan An'ın yüzünün çoğunu kapalıdır ve yalnızca derin, ürkütücü gözleri ortaya çıkmaktadır. Bai Lang daha sonra onun korkmamasını söyleyen nazik ve yatıştırıcı sesini duyar. Neredeyse kendini sersemlemiş, kalbi titrer ve kendini kaçmak için umutsuz bir bahane ararken bulur. My Tooth Your Love izle, 2022 Tayvan yapımı Romantik türündeki BL dizisini FullHD 1080 kalitede AsyaBOX.com ile Türkçe altyazılı izleyebilirsiniz. Dizi detayları ve haberleri için tıklayınız.
  •  Durum: Final Yapmış
  •  İlk Yayın Tarihi: 2022
  •  Bölüm Süresi: 35 Dakika
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı