1. Oh! My Sunshine Night (2022) 9. Bölüm

  Oh! My Sunshine Night 9. Bölüm

  1080P Türkçe Altyazı

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    41

  Oh! My Sunshine Night 9. bölüm izle, dikkatleri üzerine çeken dizilerden Oh! My Sunshine Night 9. bölüm Türkçe altyazılı izleyin.
 1. Oh! My Sunshine Night (2022)

  Oh! My Sunshine Night (2022)

  IMDb : 6.7 18 Bölüm

    6.7   117

  Kim ve Rain varlıklı bir aile olan Kannakool ailesinin oğullarıdır. Rain üniversite 4. sınıf öğrencisidir. Kardeşi Kim'e karşı sevecen ve ılımlıdır. Kim üniversite 3. sınıf öğrencisidir. Ağabeyinin aksine daha içine kapanık ve dik başlıdır. Payoo, Kannakool ailesinin hizmetlilerinden biridir. Ve yıllardır Efendisi Rain'den içten içe hoşlanmaktadır. Ancak Rain de ondan hoşlanmaya başladığında aralarındaki tutku büyür. Sun ise Kim'in üniversitesine yeni nakil olmuş bir öğrencidir. Dışa dönük ve iyimser bir insandır. Bir kalp rahatsızlığıyla doğar bu yüzden dikkatli olmak zorundadır. Sun gitar çalmayı sevmektedir. Çello çalmayı seven Kim'le aynı müzik kulübüne girmeleri üzerine ilk başta anlaşamayan ikili yakınlaşmaya başlar.   Oh! My Sunshine Night-izle, 2022 Tayland yapımı Romantik, Gençlik türündeki BL dizisini FullHD 1080 kalitede AsyaBOX.com ile Türkçe altyazılı izleyin.. Dizi detayları ve haberleri için tıklayınız.
  •  Durum: Final Yapmış
  •  İlk Yayın Tarihi: 2022
  •  Bölüm Süresi: 56 Dakika
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı