1. Palms on Love (2024) 5. Bölüm

  Palms on Love 5. Bölüm

  1080P Türkçe Altyazı

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    88

  Palms on Love 5. bölüm izle, tek part halinde seyredebileceğiniz Palms on Love 5. bölüm Türkçe altyazılı olarak sizlerle!
 1. Palms on Love (2024)

  Palms on Love (2024)

  IMDb : 7.4 12 Bölüm

    7.4   337

    Palm On Love, Mareşal Xue Dong Feng, babası Vali Xue’nin cenazesine katılmak ve savaş lordu olarak görevi devralmak için cepheden döner. Ancak nişanlısı Ji Lian Yun’un beş gün önce cariye olarak babasıyla evlendiğini öğrenir! Sevdiği kızın kendisine ihanet ettiğine inanan Xue Dong Feng, ona karşı son derece acımasız ve aşağılayıcıdır… yine de ne zaman bir kriz olsa onu kurtarmaya gelir. Ona duyduğu sevgi ve nefretle mücadele ederken, Ji Lian Yun ve yeminli kardeşi Xue Zhi Hai’nin giderek yakınlaşmasını izlerken kıskançlık da duyuyordu. Xue Dong Feng’in bilmediği şey, Ji Lian Yun’un Vali Konağı’nda evlenmesinin nedeninin intikam almak olduğuydu. Beş yıl önce, Ji Lian Yun’un iş adamı babası bir silah kaçakçılığı davasında suçlanmış ve tüm aile, Dong Feng’in babası tarafından mahkûm edilmişti. Ve Ji Lian Yun’un kişisel hizmetçisi Pin’er’in ifadesine göre, anne ve babasını hapishanede öldüren Xue Dong Feng’di. Aşk, nefret, suçluluk, masumiyet, gerçek ve yalanlar… Bu çalkantılı kaosta bunlardan hangisi hayatta kalacak? Palms on Love izle, 2024 Çin yapımı Tarihi, Romantik, Dram türündeki diziyi FullHD 1080 kalitede AsyaBOX.com ile Türkçe altyazılı izleyebilirsiniz. Dizi detayları ve haberleri için tıklayınız.
  •  Durum: Final Yapmış
  •  İlk Yayın Tarihi: 2024
  •  Bölüm Süresi: 15 Dakika
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı