1. Secrets of the Shadow Sect (2024) 12. Bölüm

  Secrets of the Shadow Sect 12. Bölüm

  1080P Türkçe Altyazı

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    38

  Secrets of the Shadow Sect 12. bölüm izle, tek parça halinde donmadan seyredebileceğiniz Secrets of the Shadow Sect 12. bölüm Türkçe altyazılı izleyin.
 1. Secrets of the Shadow Sect (2024)

  Secrets of the Shadow Sect (2024)

  IMDb : 7.9 24 Bölüm

    7.9   319

  Ahlaki açıdan belirsiz olan Ruhsal Cennet Tarikatı, yıllardır inzivaya çekilmiş, etkili bir mezheptir. Genç Leydi Ling Xuan, on yıl önce yaptığı seyahatler sırasında ölmekte olan bir çift kardeşle karşılaştı. Küçük kız kardeşinin hayatını kurtarmanın karşılığında genç adamla on yıllık bir anlaşma teklif etti. Eğitim için onu Ruhsal Cennet Tarikatının Gölge Köşkü'ne getirdi. Eğer hayatta kalıp on yıl sonra mezun olabilirse onun asistanı olacaktı. Genç adam çaresizce savaştı ve sonunda Gölge Köşkü'nden yeni bir isimle, Ying Shi'yle canlı ayrıldı. Ancak Ruhsal Cennet Tarikatı savunmasız bir duruma düştü. Ling Xuan'ın tarikat lideri olan babası, Wanxin Tekniğine imreniyordu ve onu annesinden almak istiyordu. Dövüş sanatları dünyasında kaosu kışkırttı ve hatta kendi kızına karşı çıktı. Kendini korumaya ve bir karşı saldırı tasarlamaya zorlanan Ling Xuan, mantıksız ve acımasız, işe yaramaz bir aptal kılığına girmek zorunda kalır. Tam şu anda Ying Shi, Gölge Köşkü tarafından Wanxin Tekniği'ni aramak üzere Ling Xuan'a yaklaşmaya gönderilir. Yolculukları sırasındaki şüpheler, denemeler ve tehlikelerle sonunda birbirlerine karşı tam bir güven kazanırlar. Ancak tam birbirlerine aşık oldukları sırada Ling Xuan, Ying Shi'nin doğumunun sırrını keşfeder.   Secrets of the Shadow Sect izle, 2024 Çin yapımı Romantik, Dram türündeki diziyi FullHD 1080 kalitede AsyaBOX.com ile Türkçe altyazılı izleyebilirsiniz... Dizi detayları ve haberleri için tıklayınız.
  •  Durum: Final Yapmış
  •  İlk Yayın Tarihi: 2024
  •  Bölüm Süresi: 12 Dakika
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı