Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
 1. The Revenge of Begonia (2024) 11. Bölüm

  The Revenge of Begonia 11. Bölüm

  1080P Türkçe Altyazı

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    98

  The Revenge of Begonia 11. bölüm izle, sevilen yapımlardan The Revenge of Begonia 11. bölüm Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle!
 1. The Revenge of Begonia (2024)

  The Revenge of Begonia (2024)

  IMDb : 7.6 12 Bölüm

    7.6   502

  Yuncheng’in ünlü opera oyuncusu Yang An Ning, abisinin intikamını almak için risk alarak yerel savaş lordunun oğlu He Xing Zhou ile evlenir. Kasten kurduğu bir takım tuzaklarla, gücün merkezine yaklaşmak ve yavaş yavaş gerçeği ortaya çıkarmak için onu kullanır. Ancak tüm bu incelikle ayarlanmış tuzakları kurarken kalbini ona kaptırdığının farkında değildir. Duygularını asla belli etmeyen genç mareşal He Xing Zhou, şehirde “Yucheng’in Şeytanı” olarak biliniyordur. Sırf bu karanlık ve içi çürümüş dünyayı görebildiği için son derece intikamcıdır. Herkes onun, kendisine ihanet eden rüyalarının kadınından intikam almak istediği için kendisini ona atan bu ünlü opera oyuncusunu kabul ettiğini düşünüyordur. Ama Yang An Ning’in, He Xing Zhou’nun içindeki taşlaşmış kalbinin derinliklerine akan tek ışık olduğunu kim bilebilirdi ki? Dünya ne kadar kaotik olursa olsun, bu zeki çift her türlü hileyi kullandıktan sonra yine de birbirlerine aşık olmaktan kendilerini alamamış ve birbirlerine takıntılı hale gelmişlerdir.   The Revenge of Begonia izle, 2024 Çin yapımı Tarihi, Romantik, Dram türündeki diziyi FullHD 1080 kalitede AsyaBOX.com ile Türkçe altyazılı izleyebilirsiniz... Dizi detayları ve haberleri için tıklayınız.
  •  Durum: Final Yapmış
  •  Bölüm Süresi: 15 Dakika
Background
Yorum Alanı