1. The Substitute Princess’s Love (2024) 24. Bölüm

  The Substitute Princess’s Love 24. Bölüm

  FİNAL 1080P Türkçe Altyazı

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    72

  The Substitute Princess’s Love 24. bölüm izle, keyifle izleyebileceğiniz The Substitute Princess’s Love 24. bölüm Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sitemizde!
 1. The Substitute Princess’s Love (2024)

  The Substitute Princess’s Love (2024)

  IMDb : 7.4 24 Bölüm

    7.4   282

  Savaş Tanrısı Wen Ye, düğününün arifesinde savaşta öldü ve ülke çapında bir yas tutuldu. Müstakbel gelin, Shen ailesinin meşru kızıydı. Ancak Bayan Shen, kızının dul kalmasına izin vermekte isteksizdi ve nişanı bozulacak eleştirilerden korkuyordu. Böylece, inzivada yaşayan yabancılaşmış gayri meşru kızı Shen Ke Yiyi buldu ve onu kızının evlilikteki yerini almaya zorladı. Yanlış bir savaş raporu nedeniyle Wen Ye galip döndü ve Wang ailesiyle evlenen Shen Ke Yi gerçek prenses oldu. Ancak o ve prens karmaşık ve ruhlu bir ilişki geliştirdiler ve yolculukları sırasında aşk kıvılcımlarını ateşlediler. Çok sayıda zorlukla karşılaştıktan sonra, sonunda sevgi ve korumanın gerçek özünü anladılar. Sonunda birlikte olmayı seçtiler, zenginlik ve refah arayışında değil, yalnızca ikisine ait olan birkaç dakikalık boş zaman arzuluyorlardı... The Substitute Princess's Love izle, 2024 Çin yapımı Tarihi, Gizem , Romantik türündeki yapımı FullHD 1080 kalitede AsyaBOX.com ile Türkçe altyazılı izleyin... Dizi detayları ve haberleri için tıklayınız.
  •  Durum: Final Yapmış
  •  İlk Yayın Tarihi: 2024
  •  Bölüm Süresi: 30 Dakika
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı