1. Thousands of Years of Love (2024) 2. Bölüm

  Thousands of Years of Love 2. Bölüm

  1080P Türkçe Altyazı

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    52

  Thousands of Years of Love 2. bölüm izle, tek parça halinde donmadan seyredebileceğiniz Thousands of Years of Love 2. bölüm Türkçe altyazılı izleyin.
 1. Thousands of Years of Love (2024)

  Thousands of Years of Love (2024)

  IMDb : 8.1 11 Bölüm

    8.1   390

  Feng Ruoyao, bir anka kuşu ve İblis Âleminin hükümdarıdır. Ölümsüz Lord Mo Chenyuan’a ilk görüşte aşık olur ve onu kendisiyle evlenmesi için İblis Âlemine götürmeye zorlar. Mo Chenyuan çocukluğundan beri Feng Ruoyao’ya aşıktır. Üvey kardeşi tarafından gizlice ağır şekilde yaralanan Mo Chenyuan, Feng Ruo Yao’nun hilesini kendi lehine çevirir ve İblis Âleminde iyileşmek için onun kendisini yakalamasına izin verir. İkili kavgacı düşmanlar gibi görünselerde aslında aşkları karşılıklıdır. Karşılaştıkları engeller ne olursa olsun, birbirlerine her zaman içten davranırlar. Sonunda, Ölümsüz ve İblis alemleri arasındaki uçurumu ortadan kaldırmayı ve bir araya gelmeyi başarırlar.   Thousands of Years of Love izle, 2024 Çin yapımı Romantik, Fantastik türündeki diziyi FullHD 1080 kalitede AsyaBOX.com ile Türkçe altyazılı izleyebilirsiniz. Dizi detayları ve haberleri için tıklayınız.
  •  Durum: Final Yapmış
  •  İlk Yayın Tarihi: 2024
  •  Bölüm Süresi: 10 Dakika
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı