1. To the Wonder (2024) 4. Bölüm

  To the Wonder 4. Bölüm

  1080P Türkçe Altyazı

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    18

  To the Wonder 4. bölüm izle, keyifle izleyebileceğiniz To the Wonder 4. bölüm Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sitemizde!
 1. To the Wonder (2024)

  To the Wonder (2024)

  IMDb : 8.6 8 Bölüm

    8.6   134

  Küçük bir kasaba olan Altay’da büyümüş bir Han kızı olan Li Wen Xiu, büyük bir şehirde edebiyat hayalinin peşinden gitmeye kararlıdır. Ne var ki, sürekli engellemelerle karşılaşır ve geçimini annesinin erzak dükkanından sağladığı memleketine dönmek zorunda kalır. Batay adında genç bir Kazak’la tanıştıktan sonra Wen Xiu yavaş yavaş bölgenin güzelliğini keşfeder ve göçebe bir Kazak ailesinin peşinden kırsal bölgeye gider. Pastoral bölgede yaşam zordur, ancak hayallerinin peşinden tüm kalbiyle giden Wen Xiu, kuzey Sincan’ın muhteşem doğasında yaratıcı ilham bulur ve yavaş yavaş Batay’a karşı hisler beslemeye başlar. To the Wonder izle, 2024 Çin yapımı Romantik, Yaşam, Aile türündeki diziyi FullHD 1080 kalitede AsyaBOX.com ile Türkçe altyazılı izleyebilirsiniz... Dizi detayları ve haberleri için tıklayınız.
  •  Durum: Final Yapmış
  •  İlk Yayın Tarihi: 2024
  •  Bölüm Süresi: 45 Dakika
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı