Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
 1. Untouchable Lovers (2018) 7. Bölüm

  Untouchable Lovers 7. Bölüm

  1080P Türkçe Altyazı

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    27

  Untouchable Lovers 7. bölüm izle, en çok izlenen yapımlardan Untouchable Lovers 7. bölüm Türkçe altyazılı olarak sizlerle!
 1. Untouchable Lovers (2018)

  Untouchable Lovers (2018)

  IMDb : 7.5 52 Bölüm

    7.5   405

  Çocuk dünyasının önde gelen örgütü Tianji Tower (jianghu), Liu Song hanedanının zalim hükümdarı Liu Ziye'yi devirmeye kararlı. Görevlerini yerine getirmek için Tianji Kulesi, kız kardeşi Liu Chuyu'yu kendi öğrencisi ve Prenses benzeri Zhu Que ile değiştirdi. Zhu Que, Prenses'in Kuzey Wei'den bir casus olduğu ortaya çıkan arkadaşı Rong Zhi ile tanışır. Liu Chuyu ve Rong Zhi'nin ilişkisi nihayetinde yanlış anlaşılmalar ve farklı sadakatler yüzünden sona erer ve ikincisi, Chuyu’nun affını yeniden kazanması için ölümüne neden olur. Sonra Liu Chuyu, emperyal astrolog tarafından silindiği hatıraları gibi ve Rong Zhi fikrini sildi. Chuyu, şu anda Rong Zhi'den başkası olmayan Kuzey Wei’nin Prens rızasıyla evlenmeye gönderildiğinde beş yıl sonra buluşurlar. Untouchable Lovers izle, 2018 Çin yapımı Tarihi , Romantik , Fantastik türündeki diziyi FullHD 1080 kalitede AsyaBOX.com ile Türkçe altyazılı izleyebilirsiniz..  
  •  Durum: Final Yapmış
  •  İlk Yayın Tarihi: 2018
  •  Bölüm Süresi: 45 Dakika
Background
TÜMÜNÜ SEÇ
TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı