1. Teenage Mom (2017)

  Teenage Mom (2017)

  IMDb : 7.4 8 Bölüm

  Hikaye, lise son sınıf öğrencisi 16 yaşındaki Fah’ın, hamile olduğunu öğrenmesiyle başlıyor. Bu, onun için inanılmaz ağır bir yük olsa da bebeğinden vazgeçmeyip tanımadığı bilmediği bir şehirde yeniden hayata başlamaya karar veriyor. Ailesine, okulunu değiştirmek istediğini söyleyerek, erkek arkadaşından ayrılıp ayrılmamak arasında kalarak uzaklaşıyor. Olayların bu denli ciddi olduğunu bilmeyen Mek, annesinin baskıları yüzünden ailesinden bir kız arkadaşı olduğunu saklıyor. Ama Fah’ın tek sorunu bu değil. Mek’e olan güvensizliği sebebiyle ona olan inancı hayli yara almış. Şimdi tek başına, bu yeni hayata sıfırdan başlayacak, her şeyle tek başına yüzleşecek. Yaşadığı hamilelikle tek başına başa çıkmanın bir yolunu bulacak.
  Yaklaşan anneliğin baskılarıyla nasıl başa çıkacak? Onu bilmediği bu dünyada bekleyenler, bebeğinden vazgeçirebilecek mi?
  Teenage Mom izle⚡ 2017 Tayland yapımı Romantik, Dram, Gençlik türündeki diziyi FullHD 1080 kalitede AsyaBOX.com ile Türkçe altyazılı kesintisiz izle.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    7.4   191

Background